Δρομολόγια Λεωφορείων

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ

1. Όλυμπος – Φέριζα- Δροσιά – Λέωφ. Καραμανλή – Γήπεδο Σαρωνικού – 1ο Δημοτικό Αναβύσσου – Περιφερειακή Αναβύσσου - Νεκροταφείου – Σχολείο (Saronic Tours-Αντωνίου)
Έναρξη δρομολογίου 07:40

2. Βλάχικα – Φούρνος Καραγιώργου- EUROBANK – Πλατεία Σαρωνίδας – Παραλιακή – Ξενοδοχείο Καλυψώ – Άγιος Νικόλαος – Παιδική χαρά – Ξενοδοχείο ALEXANDER – Ηλέκτρας – Αλυκές – Κούρος CLUB Aναβύσσου – Σχολείο
Έναρξη δρομολογίου 07:15

3. Θυμάρι : Αγ. Φωτεινή – Λεωφ. Αγίας Φωτεινής (5 στάσεις) – Λεωφ. Αθηνών Σουνίου – Λεωφ. Καραμανλή – Σχολείο. (Saronic Tours-Αντωνίου)
Έναρξη δρομολογίου 07:20

4. Συντερίνα – Λεωφ. Λαυρίου – 114η Οδός – 1η Οδός- Βρυουλών – Κύπρου – Αγ. Γεωργίου – Βενέζη – Μικράς Ασίας – Λεωφ. Καραμανλή – Σχολείο. (Στεφανάκης)
Έναρξη δρομολογίου 07:35.

5. Λεωφ. Αθηνών Σουνίου – Θυμάρι – Λεωφ. Αθηνών Σουνίου – Πλατεία Παλαιάς Φώκαιας- ΟΤΕ Αναβύσσου – Β. Γεωργίου- Δημοσθένους – Περικλέους – Σχολείο.
Έναρξη δρομολογίου 07:50.

6. Πλατεία Παλαιάς Φώκαιας – Βασιλόπουλος Αναβύσσου- Περιφερειακή – Σχολείο.
Έναρξη δρομολογίου 07:50

Τηλέφωνα επικοινωνίας